Hotel na první pohled zaujme spíše jednodušší fasádou, interiér však mile překvapí – je moderní, čistý a velmi dobře udržovaný. Pokoje jsou komfortní a nabízí příjemné výhledy do okolí. Velkým plusem je čistota, včetně koupelny s kvalitní základní kosmetikou. Přestože se jedná o větší hotel, během pobytu panoval klid a nebyl slyšet hluk z okolních pokojů. Personál byl po celou dobu velmi ochotný a vstřícný, což výrazně přispělo k celkovému pozitivnímu dojmu. Snídaně formou švédských stolů nabízí široký výběr – od sladkých variant až po klasické slané pokrmy. Nabídka byla pravidelně doplňována a každý si zde bez problémů vybral. Wellness je menší, ale pro krátkodobý pobyt dostačující. K dispozici jsou župany a personál ochotně vysvětlí fungování celého prostoru, což ocení zejména hosté, kteří zde jsou poprvé. Celkově se jedná o velmi příjemné ubytování, které nabízí dobrý poměr mezi komfortem, službami a atmosférou. Pobyt jsme si užili a rádi se sem vrátíme.